środa, 21 listopada 2007

Nie przestajecie nas zadziwiać...

...oj nie przestajecie!
Codziennie coś nowego, codziennie jakieś świeże pomysły, które są warte wykorzystania!

Muszę przyznać,że każda z tych trzech prac wywołała we mnie silnie uczucia. W tym tygodniu przedstawiam trzy prace... trzy piękne prace Bea, Rae i Joasi*.
Ale do rzeczy :*

Bea i jej sen Tymkowy... tyle w nim ciepła, dobroci, matczynej takiej no nie wiem... troski? opieki? Bea sen Tymka stał się naszym snem. Oddałaś wszystkie emocje jakie tylko można było oddać. Jest ciepły, dobry i spokojny. Spokojny jak sen dziecka :*. Zapraszam oczywiście do zapoznania się z całą galerią Bea :)

Bea


Rae... no tu chyba mogę powiedzieć , że nas zaskoczyłaś! :D Jak widać nic w przyrodzie nie ginie
(historię powstania tego maleństwa możecie przeczytać na blogu Rae) . Cudna kompozycja... kolory, zdjęcia. Magiczna praca! Pełna dobrego ciepła, zadziorności, miłości i oddania :D (to takie moje odczucia ;p ). Mąż zapewne trafiony w samo serce ;) .Zapraszam do obejrzenia galerii Rae.

rae1

rae2

rae3

Jesteście ciekawe co jest w środku? :hyhy: zapraszam na bloga ;) (chyba mogę :* ). Link wyżej.


No i przyszła kolej na Joasię*. Jej albumik zrobiony na bazie torebek od herbaty (!!) rozłożył nas na łopatki... nie wiem cóż mogłabym tu więcej dodać? Wspaniały pomysł godny wykorzystania :D. Zarówno materiały jak i treść albumiku nas zaskoczyły... jest boski! Joasiu kawał dobrej roboty :*

Joasia1

Joasia2

Joasia3

Joasia4

Joasia5

W tym tygodniu to wszystko... dziękuję za uwagę ;p

Jeżeli chcesz żeby to Twoja praca znalazła się na naszym blogu - pokaż nam ją :D. Zdjęcia prosimy umieszczać w wątku galeriowoblogowym.
Kto wie... może to Twoja praca w tym tygodniu zagości tutaj :*

Pozdrawiam ciepło - wbrew tej pogodzie za oknem ;p

Jasz

2 komentarze:

Bea pisze...

oooo zobaczyłam swojego scrapa!!! :) Ale miło :) Pozdrawiam - Bea i Tymek!!

bridget pisze...

piękne scrapy!