wtorek, 22 stycznia 2008

REALne cudeńka :))

Prawdziwy wysyp cudności wśród robótek ręcznych! Dziewczyny szaleją :)) Przerabiają na pudełka praktycznie już wszystko! Dzięki zabawie "Pudełkomania" wymyślonej przez Dushkę spod wielce uzdolnionych rączek Ciasteczka wyskoczyło takie cudeńko:


Kolejnym cudeńkiem, które wprawiło wszystkie forumowiczki w osłupienie było pudełko-psycholog zrobione przez k_maję dla Yoasi :)) W pudełeczku zamknięte są przekładki zawierające cytaty o Yoasi! Chyba lepszego terapeuty nie można sobie było wymarzyć :))

I na końcu duża doza wrażeń i emocji skumulowana w małym arcydziele spod paluszków Moniq_75k :)) Co ta kobieta wyprawia z papierem to normalnie przechodzi ludzkie pojęcie!! Trzymajmy kciuki kobity za nią coby więcej czasu na scrapowanie znalazła to będzie raczyć nas takimi cudeńkami częściej :))
I to by było na tyle póki co :)) Premierowy wpis na blogu już za mną i na ten samiuśki koniec chciałabym buzioli powitalnych przesłać i życzyć scrapów mlekiem i miodem płynących po wsze czasy!!! Howgh! // Nulka

3 komentarze:

Jaszmurka pisze...

łooo pani!!
Wpis wprawił mnie w wyśmienity nastrój ;p, dalej będę się z Tobą zadawać hahaha

Witaj na pokładzie :*

Filka pisze...

no jak Jasz tak mówi to nie mam nic do dodania :*

almadr pisze...

No rzeczy przecudne! Też chyba czas się zabrać za jakieś pudelko ;-)