czwartek, 12 maja 2011

Ulubione sklepy - Craftmania

Sprzedażą internetową zajmujemy się od kilku lat. Od niespełna roku istniejemy również w branży craftowej. Aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić na polski rynek nową linię produktów - Dolina Tęczy.
Bazując na własnych doświadczeniach chcemy oferować produkty do tej pory niedostępne lub słabo dostępne w Polsce - w przystępnych cenach i szerokim asortymencie. Dolina Tęczy to głównie ćwieki - obecnie ponad 100 różnych wzorów i typów - od pięknych dużych ćwieków perłowych w wielu kolorach, poprzez antyczne srebrne, złote, miedziane, metalowe kolorowe w kilku rozmiarach kończąc na epoksydowych i żakardowych w kilkudziesięciu wzorach.
Ponadto w tej linii szeroki wybór grubych i sztywnych papierowych kwiatków oraz zestawy kolorowych guzików.
W naszej ofercie znajdują się również papiery czołowych polskich producentów - m.in TheScrapCake, UHK-Gallery czy Lemonade. oraz znane wszystkim stemple i perlenpeny Viva - w bardzo dobrych cenach. Mamy nadzieje, ze praca z naszymi produktami przysporzy Wam wiele radości, a kursy, porady i inspiracje autorstwa Tęczowej Załogi, które znaleźć możecie na sklepowym blogu będą pomocne.


Życzymy miłych zakupów
i
mnóstwa pomysłów w tworzeniu prac z zakupionymi materiałami
Zapraszamy
Załoga craftmania.plbanerek

0 komentarze: