środa, 2 marca 2011

Aktualności

Dzisiejszy wpis będzie ogólną prezentacją naszych działań forumowych. Aby zapoznać się ze wszystkimi z nich, zapraszamy serdecznie na forum.

Z początkiem nowego miesiąca pojawiły się nowe tematy wyzwań. W marcu będzie się można zmierzyć z tematem WODA:

Photobucket

- temat szeroki jak ocean - możecie na prawdę puścić wodze fantazji i wykonać pracę inspirując się kolorem czy stanem skupienia wody, można też zabawić się w grę skojarzeń - woda to rzeka - strumień - potok - potok słów na przykład - interpretacja całkowicie dowolna.

Od jakiegoś czasu na forum istnieje cykl wyzwań podróżniczych. Każdego miesiąca odwiedzamy inny kontynent. W marcu zapraszam w podróż do AUSTRALII:

Photobucket

Wprowadziłyśmy również nowy typ wyzwań z cyklu "Różne" o nazwie "Element obowiązkowy" w tym miesiącu hasło brzmi KOŁO ZA KOŁEM

Photobucket

Oczekujemy prac zawierających co najmniej trzy okrągłe elementy różnych rozmiarów - pozostałe warunki zależą tylko od Waszej wyobraźni.

Oprócz wyzwań miesięcznych w-julka (JuGo) zaprasza do udziału w cardliftach i scrapliftach. Ten rodzaj zabaw cieszy się niezwykłą popularnością, toteż jestem pewna, że zajrzycie na forum, aby sprawdzić jakie propozycje na ten miesiąc ma dla Was prowadząca.

Przypominam, że udział w Wyzwaniach oraz Liftach nagradzany jest możliwością udziału w losowaniu drobnego upominku, który powędruje do szczęśliwie wylosowanej - w tym miesiącu jest to minizestaw do stemplowania (do podejrzenia na forum w Aktualnosciach).

Poza wyzwaniami i liftami zapraszam do udziału w coraz liczniej występujących zabawach:
- Scrapowy alfabet - nowa litera to J (do tej pory scrapowaliśmy już na literę P, O, D - prace z tymi literami mozna oczywiście stale zgłaszać do zabawy);
- BOOK Of ME - zapraszam do udziału w muzycznej edycji bossanovy - wkrótce nowa inspiracja muzyczna;
- Domowędrujący - wkrótce również nowe wytyczne;

I jeszcze słówko o wyzwaniach forumowiczów - jest to nowy dział, w którym każdy może zgłosić swoja propozycje wyzwania. W obecnej chwili możemy zgłaszać prace do cyklu annymarii "Zwykły rok scraperki" - temat KOBIETA - MUZA ARTYSTY oraz do nowego cyklu "Gramy do gamy", zaproponowanego przez
JuGo - paleta kolorystyczna inspirowana tłustym czwartkiem.

Na zakończenie zapraszam go udziału w głosowaniach na najlepsze prace miesiąca (scrapbooking tradycyjny i digital), najlepsze prace w wyzwaniach oraz najlepszą pracę w konkursie wiosennym CraftManii.

Przypominam, ze udział we wszystkich opisanych tu zabawach i wyzwaniach, możliwy jest wyłącznie po zarejestrowaniu się na forum scrappassion, do czego gorąco zachęcamy!

1 komentarze:

asica.p pisze...

o super,ze blog dziala
:)
a czym sobie trzeba zasluzyc na zaistnienie w zakladce nasze blogi?z prawej?tak z ciekawosci pytam;)