wtorek, 1 marca 2011

Nadchodzi... wiosna

Zima powoli się kończy, wokół zauważyć można już pierwsze, nieśmiałe symptomy wiosny, nadchodzi czas budzenia się do życia. Nastrój oczekiwania na to, co nowe i świeże udzielił się również nam, zatem witajcie po nieco dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was nie zapomniała o naszym blogu. Dzisiaj powracamy z nową formułą (mam nadzieję - atrakcyjną) prowadzenia tego miejsca.
Głównym powodem, dla którego pojawił się pomysł reaktywacji bloga, jest szeroko pojęta popularyzacja scrapbookingu, a przy okazji również innych mniej lub bardziej znanych technik artystycznych - ogólnie - rękodzieła. Ale nie tylko - niejednokrotnie spotkamy się tutaj z digitalscrapbookingiem oraz podstawową edycją zdjęć, czyli pewnymi elementami grafiki komputerowej. Oprócz tego przybliżymy sylwetki osób zajmujących się różnego rodzaju rękodziełem, które wypracowały indywidualny, rozpoznawalny styl swojej twórczości. Zechcemy również ukazać działalność naszej scrapbookingowej społeczności na poziomie lokalnym, ogólnopolskim, a nawet światowym. To oczywiście, jak z czasem zauważycie, jeszcze nie wszystko.
Czytelnicy, którzy znali już wcześniej naszego bloga, zapewne pamiętają, że służył on głównie prezentacji najważniejszych wydarzeń dotyczących forum scrappassion. Funkcja ta będzie realizowana również obecnie, ale blog nie będzie ograniczony wyłącznie do tego. Pojawią się różne publikacje, których nie zamieścimy na forum. Z drugiej strony pewnych rzeczy z forum nie zamieścimy na blogu (nie byłoby to możliwe, ze względu na liczbę i różnorodność prowadzonych na scrappassion działań). Zatem blog i forum to dwie odrębne, choć uzupełniające się przestrzenie, toteż zachęcamy gorąco do odwiedzania jednej i drugiej.

Wraz z nową wersją bloga na scenę wkracza nowa ekipa prowadząca - zapraszam do odwiedzenia miejsc, które do tej pory stworzyły jej członkinie, aby w ten sposób nieco bliżej je poznać:

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

2 komentarze:

fejferek pisze...

no, nie mogę się doczekać :)

Brises pisze...

Powodzenia:)