piątek, 22 kwietnia 2011

Relacja z CraftShow oraz aktualne terminy spokań

Witam serdecznie w kolejnym cyklu o skrapowych spotkaniach. W tym miesiącu najważniejszym z nich był CraftShow odbywający się w Krakowie. Mieliśmy tam swoich wysłanników czyli Samarę i Chimerę, które przygotowały dla nas taką oto relację:

Photobucket


2 kwietnia 2011 r. punktualnie o 10 rozpoczęło się craftowe szaleństwo. Do studenckiego klubu „Arka” zjechało wiele zapalonych crafterek. My – scrapnięte reporterki Samara i Chimera – też tam byłyśmy. W tym magicznym dniu można było zaopatrzyć się w cudowne przydaśki, ponieważ na imprezę zjechało wiele naszych ulubionych sklepów: Crfatshop

Photobucket

Scrapiniec

Photobucket

Photobucket

I lowe SCRAP, Scrapuj.pl, Scrap Pasja oraz Decorscrap. Jeżeli komuś udało się załapać na wolne miejsca, mógł wziąć udział w warsztatach biżuterii sutaszowej prowadzonych przez Calistę. Niestety miejsca na warsztatach były ograniczone, jednakże atrakcji nie brakowało. Organizatorzy zadbali o ciekawe pokazy. Barbara Błaszczyk znana jako Flora pokazywała jak zrobić fantastyczny wianek, Marta Samborska wprowadziła nas w tajemniczy świat lutowania 

Photobucket

Nowalinka odkrywała tajemnice UTEE oraz malowania stempelkowych obrazków za pomocą tuszy Distress

Photobucket

a Miako z Craftshop pokazała jak używać promarkerów. 

Photobucket

Ponadto było oczywiście wiele spotkań, rozmów, a nawet scrapowania. Niektóre dziewczyny przygotowywały kartki na konkurs organizowany przez sklep Scrapuj.pl.

Photobucket

O 18 zakończył się dzień pełen wrażeń. Nastąpił czas pożegnań i ubolewań że do następnej, tak świetnej imprezy przyjdzie nam poczekać cały następny rok.    

Bardzo dziękuję Samarze i Chimerze za godne reprezentowane ekipy blogowej oraz za ciekawą relację :)

W przyszłym miesiącu zaprezentuję pierwszą z większych grup skrapowych - Craftująca Warszawę.

Poniżej jeszcze podaję aktualne terminy spotkań:

1. Podkarpacie - 14 maja, Rzeszów. Bliższe informacje w tym wątku.  Dziewczyny planują również wymianę.


Jeżeli jeszcze jakaś podczytująca grupa ma ustalone spotkanie na najbliższy miesiąc to proszę o komentarz pod postem a ja dorzucę do aktualnych terminów :)


A w 18 czerwca IV Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy. Ale się będzie działo. Jeżeli ktoś chce na bieżąco śledzić przygotowania do zlotu, odpowiedni wątek na forum tutaj.

1 komentarze:

Michelle pisze...

Witam :)

druga sobota maja - tradycyjne spotkanie scrapujących Poznanianek czyli Koła Gospodyń Miejskich i Podmiejskich :)
Miejsce - ustalenia w toku :) Na razie pewny jest tylko dzień :)

Pozdrawiam :)