niedziela, 22 maja 2011

Spotkania skrapowe

Witam serdecznie w kolejnym poście dotyczącym spotkań skrapowych, które odbywają się jak Polska długa i szeroka. Mam dla Was kilka relacji spotkaniowych i listę aktualnych spotkań ale najpierw chciałam przybliżyć Wam pierwszą lokalną grupę skrapować. O następnej już za miesiąc.

W maju przyjrzymy się bliżej warszawiankom, do których ja sama należę. Od stycznia mamy swojego bloga Warszawianki craftują. Na blogu bawimy się w kilka zabaw. Raz w miesiącu mamy wyzwanie, oprócz tego prowadzimy coś na kształt domowędrującego czyli Miesięcznik Warszawski, art żurnalujemy, pokazujemy kursy i opowiadamy o innych dziedzinach rękodzieła. Znaleźć tam można również aktualny termin spotkania oraz listę wszystkich aktywnych, w kwestii wspólnych spotkań, warszawianek. Wielu z nich przedstawiać nie trzeba, bo znane są nie tylko na Polskę ale i świat. Nie będę wymieniać wszystkich dziewczyn bo jest ich kilkadziesiąt, wspomnę tylko takie osoby jak Finn, Drychę, Piekielna Owcę, Vernon, Renię i Agnieszkę Annę. Jest nas całkiem spore grono. Spotykamy się zawsze, dzięki gościnności Vernon, w siedzibie Świata Pasji na ulicy Nadwiślańskiej 4/42. Mamy swoją salkę ze stołami, poczęstunek, na który się zrzucamy, i możliwość zmacania wielkiej ilości produktów skrapowych porozwieszanych na wieszaczkach sklepowych ;) Zazwyczaj chęci do skrapowania mamy wielkie ale kończymy na żartach i plotach a każdy wychodzi z wielkim uśmiechem i mocno załadowanymi akumulatorami. Zawsze można liczyć, na jakiś minikursik od specjalisty w swojej dziedzinie. Tak więc zapraszam wszystkie zbłąkane dusze, które jeszcze nie zawitały na nasze spotkania - nie bójcie się, przychodźcie, nie zjadamy od razu ;)
W ostatnim czasie odbyło się kilka spotkań skrapowych, z których relacje możemy znaleźć na blogach.

Dolnośląskie spotkanie zrelacjonowała Krulik na swoim blogu, o tutaj. Dziewczyny z Dolnego Śląska pragną również zaprosić serdecznie wszystkich chętnych na Dolnośląskie Letnie Warsztaty Craftowe 8-10 lipca. Wszelkie informacje pod tym linkiem.
Poza tym możemy podejrzeć jak bawiły się dziewczyny z Podkarpacia na spotkaniu u Vivy, z którego relację zamieściła Joasia na swoim blogu.

A teraz jeszcze, na koniec, aktualne terminy spotkań:
Dolny Śląsk spotyka się 19 czerwca we Wrocławiu. Szczegóły w tym wątku.
Wielkopolska spotyka się w każdą drugą sobotę miesiąca a wszystkie aktualności znajdziecie na ich grupowym blogu: http://kgmip.blogspot.com/
Więcej terminów na razie nie widzę, ale na pewno warto zaglądać do naszego wątku spotkaniowego, bo na pewno niedługo coś się pojawi :)

1 komentarze:

coco.nut pisze...

wielkopolska spotyka się regularnie w każdą drugą sobotę miesiąca, szczegóły i relacje są zawsze na tym blogu:
http://kgmip.blogspot.com/